Rocznica święceń kapłańskich.
Rocznica święceń, 14 maja 2026 roku.
Utworzono: 15-05-2026
14 maja 1989 roku, w Pelplinie z rąk Księdza Biskupa Mariana Przykuckiego 44 diakonów przyjęło sakrament kapłaństwa. Po tylu latach w dniu naszych święceń, 14 maja 2026 roku w Parafii naszego kolegi ks. Zbyszka Kotłowskiego (Giemlice) spotkaliśmy się, jak co roku na wspólnej Mszy św. pod przewodnictwem Księdza Biskupa Sławomira Oder, Ordynariusz Diecezji Gliwickiej dziękując za lata kapłaństwa. Była modlitwa, wspomnienia, radość, że jesteśmy. Dziękujemy księdzu Zbyszkowi za wspólne spotkanie. A w roku 2027 spotkamy się w naszej Parafii w Garczegorzu.
Ps. Ksiądz Biskup będzie przewodniczył naszej Sumie Odpustowej ku czci św. Marii Magdaleny w Garczegorzu, 19 lipca 2026 roku. Już dzisiaj serdecznie zapraszam! ks. Proboszcz












