Intencje Mszy świętej.

VIII Niedziela Wielkanocy.

Zesłanie Ducha Świętego.

20 – 26 maja 2024r.

Poniedziałek, Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. 20.05.24r.

1700 o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Zosi z okazji I-Komunii św., od Rodziców  Chrzestnych.

1800 Halina Wiczkowska.

Wtorek, 21.05.24r.

1700 Edward Grabowski, III rocznica śmierci i Rodziców: Janina, Józef Długowolscy.

1800 + Stanisław Syldatk.

Środa, 22.05.24r.

Nowenna do MBN Pomocy.

Intencja powszechna: o dobrą formację osób zakonnych i seminarzystów.

Intencja parafialna: za wszystkich z naszej Parafii, którzy przygotowują się do przyjęcia sakramentów świętych oraz o wzrost czci do Matki Bożej.

(Róże: św. Faustyny i św. Marii Magdaleny)

1700 + o zgodę i Boże błogosławieństwo wśród rodaków oraz ich Rodzin. (Int: Róż: św. Faustyny i św. Marii Magdaleny).

1800 + Katarzyna, Michał Losiak, Szczepan Marciniak.  (Janowice)

Czwartek, Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. 23.05.24r.

1700 + Kazimiera Tomasiewicz, VI rocznica śmierci.

Piątek, Najśw. Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych. 24.05.24r.

1600 + Adoracja Najśw. Sakramentu Pana Jezusa.

1700 + o zdrowie i błogosławieństwo Boże z okazji urodzin dla Wiolety.

Sobota, 25.05.24r.

1700 + Zofia Bobrucka, z okazji imienin.

VIII Niedziela Zwykła, Uroczystość Trójcy Najświętszej. 26.05.24r.

0730 za zmarłych z Rodziny Durma i Reszka.

0900 + Agnieszka Wolff, 45 rocznica śmierci; Józef, Czesław, Bożena, Stanisław, Kazimierz Waldach, Zbigniew Żuchowski (Janowice)

1030 + z okazji urodzin Marii, o zdrowie i błogosławieństwo Boże.